Jak nie czytam, jak czytam.

W czwartek, 1 czerwca o 10.00, uczniowie naszej szkoły podjęli próbę pobicia rekordu w czytaniu książek. Rok temu w akcji "Jak nie czytam, jak czytam" wzięło udział ponad 430 tys. uczniów. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku szkolnym liczba osób, która wzięła udział w tej akcji będzie większa i uczniowie naszej szkoły w znacznym stopniu przyczynią się do pobicia tego rekordu.

W Dniu Dziecka wszyscy uczniowie i nauczyciele przynieśli do szkoły swoje ulubione książki. Chcieliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i przeprowadzić tę akcję na świeżym powietrzu. Niestety aura nam nie sprzyjała. Było wietrznie i zimno. Musieliśmy przenieść się do budynku szkoły. W sali gimnastycznej niektórzy uczniowie rozłożyli kocyki i w miłej atmosferze przystąpili do czytania ulubionych książek.

J. Perełka